Fractie


Voor een overzicht van portefeuilles klik hier.

Tiny.jpg

Tiny Meese v.d.Venne
(fractievoorzitter)

E-mail adressen:
Tiny.meese@gemeenteraadmaastricht.nl

T: +31(0)6-53485175
T: +31(0)43-3437923

Klik hier om meer over Tiny Meese te lezen.

Jo.jpg

Jo Smeets
(raadslid)

E-mail adres:
Jo.smeets@gemeenteraadmaastricht.nl

T: +31(0)6-30593072

Klik hier om meer over Jo Smeets te lezen.

IMG_7462.JPG

Alex Meij
(raadslid)

E-mail adres:
Alex.meij@gemeenteraadmaastricht.nl

T:+31(0)6-28972880

Klik hier om meer over Alex Meij te lezen.


Wiel.jpg

Wiel Hameleers
(burgerlid)

E-mail adres:
Wiel.hameleers@gemeenteraadmaastricht.nl

T:+31(0)648631613

Klik hier om meer over Wiel Hameleers te lezen.

Bert.jpg

Bert Garnier
(burgerlid)

E-mail adres:
Bert.garnier@gemeenteraadmaastricht.nl

T:+31(0)655745311

Klik hier om meer over Bert Garnier te lezen.

IMG_7466.JPG

Theo Ramakers
(burgerlid)

E-mail adres:
Theo.ramakers@gemeenteraadmaastricht.nl

T:+41(0)653925700

Klik hier om meer over Theo Ramakers te lezen.


Mia.jpg

Mia Dircke

(fractieassistente)

E-mail adres:
Fractiepvm@gmail.com

T: +31(0)6-40442182


STEUNFRACTIE


IMG_7467.JPG

Simoon Verstappen

E-mail adres
verstappen6@outlook.com

T:+31(0)640128978

IMG_7471.JPG

Ferry Seegers

E-mail adres
f.seegers@home.nl

T:+31(0)642067857

Berfooij_2.jpg

Ber Fooij

E-mail adres
bfooij@hotmail.com

T:+31(0)687941787


veronique.jpg

Veronique Vacca

E-mail adres:
janssen.veronique22@gmail.com

T: +31(0)652342546

Maud_Noben.png

Maud Winants-Noben

E-mail adres:
maudwinants@icloud.com

T:+31(0)620403690

Petro01.jpg

Petro Mommers

E-mail adres:
Petro.mommers@home.nl

T:+31(0)12995791